Czy kiedykolwiek uczyłeś
się języka obcego
w grupach 5-8 osób?
Radom, ul.Długojowska 105

Uczymy profesjonalnie,
kameralnie i niepowtarzalnie.
Jeśli nie, spróbuj !
Trafiłeś pod dobry adres.
 

Szkoła Języków Obcych BABEL  istnieje od 2001 roku. Od samego początku działalności kierujemy się dwoma założeniami, mianowicie, najwyższym standardem nauczania języków obcych, wzmocnionym stworzeniem specyficznej, kameralnej atmosfery, która podnosi jakość wykonywanej usługi, oferując słuchaczom optymalne nastawienie na ich indywidualne potrzeby.
 
 Jesteśmy szkołą językową, której mottem jest nauczanie języków obcych w sposób jak najbardziej kompetentny, efektywny i motywujący słuchaczy. Mamy szczęście współpracować tylko z w pełni wykwalifikowanymi lektorami polskimi i „native speakers”, dla których ich zawód to pasja. Chcemy tą pasją „zarazić” jak najwięcej naszych kursantów, co jak wskazuje dosyć szybkie tempo rozwoju naszej szkoły, nam się udaje.
 
  Z praktyki wiemy, że nasi słuchacze cenią nasze zajęcia językowe za fakt, iż są one maksymalnie ukierunkowane na rozwijanie sprawności mówienia oraz są motywujące i inspirujące. Wśród naszych kursantów mamy szerokie spektrum grup wiekowych oraz typów kursów. Poczynając od kursów dziecięcych, młodzieżowych mamy również całą gamę kursów dla osób dorosłych,  oraz dla pracowników firm oraz instytucji, uprofilowanych na ich konkretne potrzeby zawodowe. Od roku 2003 prowadzimy szkolenia dla pracowników radomskich firm, zarówno te grupowe, jak też i indywidualne, dla pracowników kadry managerskiej. Każdy kurs ma specjalnie przygotowaną formułę, uwzględniającą oczekiwania klienta. Na Państwa życzenie będzie nam miło móc zaprezentować listy referencyjne wystawione nam przez naszych klientów. Sami także jesteśmy projektodawcami projektów współfinansowanych przez EFS.

Naszą kolejną specjalnością są kursy dla dzieci od lat 4, gdzie poprzez zastosowanie nowatorskich metod nauczania, dostosowanych do specyfiki wieku dziecka, w połączeniu z mistrzowską kadrą dydaktyczną, osiągamy znakomite efekty dydaktyczne. A wyzwanie, jakim jest zafascynowanie nastolatków językiem obcym oraz kulturą danego obszaru językowego, przyjmujemy z przyjemnością, a efekty tego wyzwania mierząc doskonałymi wynikami egzaminów zewnętrznych naszych nastoletnich kursantów.

Od roku 2011 rozszerzyliśmy spektrum naszych działań, oferując naszym klientom możliwość sprawdzenia swoich kompetencji językowych za pomocą profesjonalnych, międzynarodowych certyfikatów językowych, takich jak: TOEIC, TOEIC Bridge, TOEFL, czy TOEFL Junior (produkty ETS Global). Zaczynając od statusu zamkniętego ośrodka egzaminacyjnego ETS Global, jako pierwsi w regionie przyczyniliśmy się do rozpropagowania w/w egzaminów w Radomiu i okolicach. Dziś posiadamy status otwartego ośrodka egzaminacyjnego (PTC) ETS Global i przeprowadzamy do kilkudziesięciu sesji egzaminacyjnych rocznie.
 
Od początku istnienia naszej firmy inwestujemy w najnowsze technologie dostępne w metodologii nauczania języków obcych. Oprócz pokaźnej biblioteki, jako jedna z nielicznych szkół językowych w Radomiu posiadamy w stałym użyciu tablice interaktywne i oprogramowanie do wszystkich prowadzonych przez nas kursów. Stale korzystamy z bogatych zasobów internetu, by każde z zajęć były inspirujące i jak najbardziej efektywne.
 
       Sądzimy, iż trzy czynniki wyróżniają nas wśród konkurencji. Jest to entuzjazm i kreatywne podejście do nauczania języków obcych, doświadczenie w obsługiwaniu kursów  zorientowanych na indywidualne potrzeby klientów oraz profesjonalizm połączony z otwartością. Ponadto, uważamy, iż ceny naszych kursów są wyjątkowo konkurencyjne w stosunku do ich jakości.
 
           Jesteśmy mobilną szkołą i prowadzimy zajęcia zarówno u siebie w siedzibie, jak i też w siedzibie naszych klientów w ciągu całego roku kalendarzowego.
 
 
 
Kontakt:

Babel s.c.
ul. Długojowska 105
26-600 Radom
Tel. 48 385-05-25
501-695-920, 503-017-476

Google+
Mapa dojazdu:
Kliknij i zobacz jak do nas dojechać